• 0 274 311 2450
  • İstiklal Mah. Belediye Sk. NO: 6/2 Pk:43800, 43800 Altıntaş/Kütahya

PROJE DETAY

Kültür Evi Projesi İlçemize Hayırlı Olsun.Her şey ALTINTAŞ için ::*::

17

Aralık 2021

Belediyemiz tarafından, İlçemizde yapılması planlanan, Kültür Evi projesi sözleşmesi, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz, Sn.Veli Oğuz ile birlikte imzalanmıştır.
Konu ile ilgili çalışmalara başlanmış olup, projeye destek veren Sanayi ve Teknoloji Bakanınız Sn.Mustafa Varank, başta olmak üzere, Valimiz, Sn. Ali Çelik,İl Başkanımız, Sn.Sebahattin Ceyhun,Milletvekillerimiz, Sn.Ahmet Tan, Sn.İshak Gazel,Sn.Ceyda Çetin Erenler, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz, Sn.Veli Oğuz,Belediye Meclis üyelerimiz, Ajans çalışanlarımız,
Belediye çalışanlarımız ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Her şey ALTINTAŞ için

BAŞKAN KÖŞESİ
Image Here

Başkanımız Hikmet TUNÇ 1971 yılı Kütahya İli Altıntaş doğumludur. İlk, Orta ve Lise eğitimini Altıntaş İlçesinde tamamlayan Başkan Tunç, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Muhasebe Finansman Bölümündeki eğitim hayatını çeşitli nedenlerden dolayı yarıda bıraktı. 1990 yılında Altıntaş'ta Muhasebe bürosunda, 1999 yılından bugüne Altıntaş Esnaf ve Sanaatkarlar Odasında Genel Sekreter olarak görev yaptı. Uzun yıllar Altıntaş Spor Kulübünde lisanslı futbolcu olarak futbol oynayan Başkanımız 10 yıl süreyle de Altıntaş Avcılar Kulübü Dernek Başkanlığı yaptı. Başkan Tunç uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulunda görev aldıktan sonra 2022 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin ve İl Başkanlığının taktirleri ile İlçe başkanlığına atanandı. 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkan Adayı olan Başkan Hikmet Tunç halkımızın taktiri ile Altıntaş Belediye Başkanı seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BAŞKANA MESAJ